O FIRMIE

LION BAGS – 20 lat doświadczenia w produkcji futerałów ​

Lion Bags jest polską firmą z 20-letnim doświadczeniem,
specjalizującą się w produkcji futerałów na dęte instrumenty muzyczne światowych firm: Willson, Yamaha, Miraphone, VFCerveny, Amati oraz na indywidualny wymiar klienta.

ZNANI NA CAŁYM ŚWIECIE

Marka Lion Bags jest znana na zagranicznych rynkach Europy, Ameryki, Azji.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Futerały Lion stanowią niezawodną i optymalną ochronę instrumentu, wytwarzane są ręcznie z wysokiej klasy tkanin w czterech technologiach: Bag, Case, Delux, Premium.

OCHRONA INSTRUMENTU

Izolację i stabilność wnętrza futerału w zależności od wybranej technologii zapewniają pianka, płyta poliwęglanowa, tektura, karton oraz aksamitna podszewka w kolorze czarnym.

Każdy model futerału stanowi unikalną amortyzację dla instrumentu w przypadku działania siły nacisku w szczególności w miejscu
zaworów, klawiszy oraz czary.

miraphone bags
yamaha bags
cerveny bags
ak amanti bags
willson bags

PONADCZASOWA TRWAŁOŚĆ

Wyjątkową trwałość futerału zapewnia zewnętrzna powłoka z tkaniny syntetycznej, nieprzemakalnej, odpornej na zarysowania. Do wyboru są Kodura 900 w kolorze czarnym, Kodura 600 w kolorach: bordowym, zielonym, niebieskim, granatowym, brązowym oraz ekskluzywna, naturalna skóra cielęca w kolorach: czarnym, bordowym, brązowym, jasno-brązowym, ciemno-brązowym o grubości minimum 2.5mm.

Futerały są wyposażone w skórzane mocowania uchwytów, skórzane uchwyty nośne oraz dodatkowe odpinane paski z metalowymi karabińczykami. Spód futerału chronią przed otarciami gumy ochronne. Zewnętrzne krawędzie futerału usztywnione są bizą kaletniczą.

BAG CODURA

CASE CODURA

DELUX CODURA

PREMIUM CODURA